Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

ff00.jpg

На базі Івано-Франківського базового медичного коледжу днями відбулося нагородження переможців II-го обласного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед цьогорічних призерів - наші майбутні філологи. Так, Марта Мадій, студентка 3-го курсу факультету філології (спеціальність "Українська мова і література") за результатами конкурсу посіла I-е місце і стала переможницею серед студентів вищих навчальних закладів. Надія Тинкалюк, студентка 3-го курсу ще одного із структурних підрозділів університету - Коломийського навчально-наукового інституту, посіла III-є призове місце. Варто зазначити, що третьокурсниця Марта Мадій вже другий рік поспіль бере участь у цьому престижному конкурсі. В 2017 році вона стала переможцем фінального етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації гуманітарного профілю.  

 

Під час нагородження грамоти Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації за підготовку учасників конкурсу отримали викладачі - доцент кафедри української літератури факультету філології Наталія Вівчарик та доцент кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук.

 

«Я дуже рада, що взяла участь у Конкурсі та здобула перемогу. У своїх творах Тарас Шевченко зобразив невичерпну любов до України, до українського народу, до чарівної української природи. Він здобув українській літературі загальне визнання і гідне місце серед національних культур світу. Ми завжди повинні звертатись до вивчення творчості генія Тараса Шевченка», – поділилася враженнями призер конкурсу Надія Тинкалюк.

 

«Конкурс стимулює потяг студентів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до української мови та літератури, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою», – сказала під час заходу доцент кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук.

 

Зазначимо, що Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться в Україні щорічно, вже 8-ий рік поспіль. Його учасниками є учні 5-11 класів, професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Основю метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти. Творчі роботи можуть передбачати теми, пов'язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об'єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

 

gallery1 gallery1 gallery1

  

     

         

                   

1 7 6 8 nmp 2 3
ДНУ ім. Олеся Гончара ecobru eu-ua eu-ua  5  min pl  5
ecobru