Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

04.jpg

Другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з історії відбувся днями на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. У ньому брало участь 28 учасників із 22-х вищих навчальних закладів України. Прикарпатський національний університет на конкурсі представляла студентка спеціальності "Історія та археологія" факультету історії. політології і міжнародних відносин Ганна Паска. 

 

У рамках програми заходу учасники виступили із доповідями в 2-х секціях. Зокрема, студентка нашого університету Ганна Паска представила на розгляд журі грунтовне наукове дослідження «Суспільно-політична діяльність Лева Бачинського в 1920-х рр.». На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева комісія визначила та нагородила переможців. 

 

За результатами конкурсу Ганна Паска, студентка нашого університету, стала переможцем та отримала Диплом І ступеня. Також журі конкурсу відзначило Подякою наукового керівника, доцента кафедри історії України факультету історії, політології і міжнародних відносин Андрія Королька.

1 7 6 8 nmp 2 3
ДНУ ім. Олеся Гончара ecobru eu-ua eu-ua  5  min pl  5
ecobru