Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету проводить щорічну олімпіаду з математики для школярів. Зазначимо, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України учасники олімпіади, які успішно виконали завдання, матимуть право на додаткові 20 балів до оцінки сертифіката ЗНО з математики при вступі до Прикарпатського національного університету на ті спеціальності, на які одним із конкурсних предметів є математика за умови, що ця спеціальність входить до Додатку 7 до Правил прийому ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (Додаток можна переглянути за посиланням: http://www.pu.if.ua/images/pryiom-do-universytetu/2018/rules/pnu/dodatok_7_pnu.pdf). Окрім додаткових балів володарі дипломів І-го і ІІ-го ступеня будуть нагороджені цінними призами. 

Виставка кириличної каліграфії та серія майстер-класів відбудуться в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови. Організатори - доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Надія Бабій, студенти спеціалізації "Графічний дизайн". Заходи відбудуться в приміщенні залу літератури та мистецтва Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка.  

22 лютого 2018 року о 15:00 год. на базі кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету (за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Галицька 201, 6-й поверх, аудиторія 617) відбудеться круглий стіл на тему: «Створення Прикарпатського науково-просвітницького біолого-хімічного Центру».