Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

17 березня 2017 року на базі Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 17 (м. Івано-Франківськ, вул. Набережна, 16а) відбудеться День педагогічної практики студентів в інклюзивних класах . Початок заходів - о 10:15 год.

 

Мета заходу: привернути увагу громадськості до проблеми інклюзивної освіти, зокрема питань адаптації вчителя початкових класів та соціального педагога до роботи з учнями з особливими освітніми проблемами, використанні ефективних освітніх технологій в інклюзивному процесі загальноосвітнього навчального закладу.

У рамках програми заходу студенти педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта», котрі проходять виробничу практику в класах з інклюзивним навчанням, представлять нетрадиційні методики навчання і виховання молодших школярів, а майбутні соціальні працівники – соціально-педагогічні тренінги та форми групової роботи з учнями з особливостями психофізичного розвитку.

Майбутні вчителі проведуть уроки у 2-Б класі (в якому навчається дитина із порушенням розумового розвитку) та в 4-Б класі (де навчається дитина із порушенням зору), а також соціально-педагогічні заходи для дітей обмеженими можливостями здоров’я.