Лідер вищої освіти України

Лідер вищої освіти України

Прикарпатський національний університет отримав Гран-Прі «Лідер вищої освіти України»

Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

З 1 березня по 31 липня 2019 року молоді українці матимуть можливість пройти 5-місячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми "Міжнародна парламентська стипендія".

 

Відбір учасників

Відбір учасників відбувається у два етапи. Попередній відбір здійснює Посольство Німеччини в Україні. Найбільш кваліфіковані кандидати запрошуються на особисту співбесіду, яка відбуватиметься восени/взимку 2018 року у Посольстві в Києві. Відбіркова комісія Німецького Бундестаґу приймає остаточне рішення щодо учасників програми, керуючись рівнем володіння мовою, їх фаховою підготовкою та компетентністю кандидатів у соціальній та міжкультурній сфері.

З 16 квітня до 18 червня 2018 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство закордонних справ та міжнародного розвитку і Міністерство національної освіти, вищої освіти та досліджень Франції оголошують конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів для реалізації у 2019 2020 рр.

До участі у конкурсі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств.

 

До участі у конкурсі приймаються проекти за такими пріоритетними напрямками:

З 10 квітня до 11 червня 2018 року Міністерство освіти і науки України та Департамент науки та технологій Уряду Республіки Індія оголошують конкурс спільних українсько-індійських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2021 рр.

До участі у конкурсі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств.

Приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямів:

  • метали та матеріалознавство;
  • обчислювальні науки;
  • науки про Землю та навколишнє середовище;
  • авіакосмічна техніка;
  • біологічні науки.

Термін подання документів  - 1 червня 2018. [Анкета]

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра (щонайменше  бакалавра) на час призначення стипендії (липень 2019 року).

Посольство Канади в Україні оголошує відкриття програми Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік та оголошує конкурс проектів. Останній термін подання заявок – 20 квітня 2018 року (не пізніше 17:00).

Канада є одним із найважливіших міжнародних партнерів України та одним з найбільших двосторонніх донорів, що захищає суверенітет та територіальну цілісність України та підтримує Україну у створенні безпечного, стабільного та процвітаючого майбутнього для всіх її громадян. Завдяки дипломатичним зусиллям, співробітництву в галузі розвитку та програмі встановлення миру та стабілізації, кооперації в секторах безпеки та оборони, комерційним відносинам та міцним взаємозв’язкам, партнерство між Канадою та Україною охоплює багато галузей, включаючи демократичне врядування, верховенство права і судову реформу, забезпечення та захист прав людини, розвиток громадянського суспільства, макроекономічну та фінансову стабілізацію, децентралізацію, місцевий економічний розвиток, реформу секторів безпеки та оборони, свободу засобів масової інформації та багато інших. Канада пропагує цінності інклюзивності та розмаїття, сприяє розширенню можливостей жінок та дівчат та рівноправній участі жінок в прийнятті рішень, змінах у економічних, соціальних та політичних процесах.

Цілі програми КФМІ в Україні на 2018-2019 рік

Міністерство закордонних справ Латвії оголошує конкурс грантів «Підтримка проектів співробітництва з метою розвитку в межуючих з Латвійською Республікою країнах-бенефіціарах» у країнах Східного партнерства Європейського Союзу та країнах Центральної Азії.

Дедлайн – 23 квітня 2018 року. 

Один проект може отримати грантове фінансування в межах 20 000 – 40 000 євро.

Заявку латишською мовою необхідно подати до 23 квітня, 16:00.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся: 067015967, 067016420 або за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткова інформація – на сайті.