Запобігання корупції

Запобігання корупції

В університеті діє "Гаряча лінія" з ректором та телефон довіри

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет вже третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Міжнародний науковий центр

Міжнародний науковий центр "Обсерваторія"

  Відновлення на горі Піп Іван      

Нова школа в Тбілісі (Грузія) оголошує про відкриття реєстрації для отримання стипендії на навчання за програмою Міжнародного диплому бакалавра. Подати заявку можуть всі охочі студенти віком від 16 до 17 років з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

Для цих країн буде надано до 30 стипендій.

 

Прийом заявок - до 31 березня 2018 року за посиланням 

Deadline - 29 квітня 2018 року

Королівський інститут міжнародних відносин у Великобританії Chatham House спільно з Фондом Роберта Боша запрошують кандидатів з країн Східного партнерства взяти участь у стипендіальній програмі. Ціль програми – дати можливість молодим науковцям покращити свої знання у сфері пострадянської політики, внести вклад в дослідження Chatham House і налагодити зв’язки в політичних й академічних колах Великобританії, Німеччини і ЄС в цілому.

Українські студенти та науковці, які зараз здобувають освіту або проводять дослідження, можуть продовжити навчання протягом 2018-2019 н.р. у вишах Латвії або відвідати літню школу. Це стало можливим завдяки державній стипендійній програмі, яка діє у межах угоди між Урядом України та Латвії.

 

Подача заявок для навчання у вишах триватиме до 1 квітня 2018 року.

 

Подача заявок на участь у літніх школах триватиме до 4 травня 2018 року.

Навчальний курс у мовній школі «EMPIRE» розроблено за передовими європейськими технологіями на основі чітко визначеного рівня володіння англійською мовою за методом «комунікаційної активності». Повне занурення у англомовне середовище дозволить удосконалити власні знання до рівня, достатнього для повсякденного спілкування.

 

Мовна підготовка включає 30 годин навчальних аудиторних занять (по 3-6 години на день). Група формується у кількості 7-9 чоловік. Навчання здійснюється за одним із 15 рівнів, що визначається за результатами попереднього тестування.

По закінченню курсу всім, хто успішно виконав тестові завдання, видається сертифікат Європейської мовної школи «EMPIRE» відповідного рівня.

З 15 березня по 15 квітня 2018 року триває подача заявок на ґранти. Свої ідеї автори можуть подавати на розгляд з будь-якого куточка України. Головне – реалізувати проект у Івано-Франківську.

Ґрантова програма від громадського ресторану Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська.

Подаватися можуть некомерційні проекти, заповнені за формою, та які мають конкретний результат та цілі. Структура та етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані у заявці. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в м. Івано-Франківськ. До заявки обов’язково додається відеозвернення (до 3 хв.), де автор презентує проект у довільній формі. Це – можливість звернутися до усіх учасників Urban Space 100 та коротко розкрити суть проекту.

МОН України та Держагентство з розвитку освіти Латвійської Республіки оголошують конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.

Прийом проектів триватиме з 15 березня до 15 травня 2018 року.

Конкурс відкритий для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вишів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проекти за такими пріоритетними напрямами: