Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Внесок - 80Є для очної участі (кошти на організацію, диск зі статтями, сертифікат, ланч,соціальні заходи). 40Є - тільки публікація статті (якшо пройде рецензію). 

Сайт журналу

Інформаційний лист

Запрошуємо Вас до співпраці в Міжнародному науковому журналі «Економіка, бізнес-адміністрування та право» ВНЗ "Київського університету ринкових
відносин". Статтю надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 10 лютого 2017 року.
Розміщення статей в журналі є безкоштовним

Інформаційний лист

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо докторів, кандидатів наук, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків та фахівців, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку правової та гуманітарно-економічної сфер України і світу та взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА», яка відбудеться 2 грудня 2016 року на базі ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету».

Інформаційне повідомлення

Міжнародна наукова конференція "Письмова спадщина поляків/польської діаспори у світових колекціях - мета та методи дослідження, результати та перспективи дослідження" відбудеться у Варшаві, 25-26 травня, 2017 року.

Усі пропозиції статей потрібно прислати до 28 лютого 2017 року.

Особи, які не будуть виступати - до 1 березня 2017.

Конференційний збір - 350 злотих.

Усі статті потрбіно подати до 30 червня 2017 року.

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції “Актуальні питання підготовки майбутнього вчителя хімії: теорія і практика”, що відбудеться 21-22 лютого 2017 року в Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Інформаційне повідомлення

Система Orphus