З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо докторів, кандидатів наук, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків та фахівців, які мають бажання висловити власну думку про сучасні проблеми розвитку правової та гуманітарно-економічної сфер України і світу та взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРАВОВІ ТА ГУМАНІТАРНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА», яка відбудеться 2 грудня 2016 року на базі ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету».

Інформаційне повідомлення

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції “Актуальні питання підготовки майбутнього вчителя хімії: теорія і практика”, що відбудеться 21-22 лютого 2017 року в Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Інформаційне повідомлення

Шановні колеги!
запрошуємо Вас 16 грудня 2016 року взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему: «Імплементація Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини: підсумки та перспективи»
Місце проведення: Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 01601, м. Київ, б-р Т. Шевченка, 14, жовтий корпус, ІІ поверх, кімната 63.

Інформаційне повідомлення

8 грудня 2016 року проводиться ХVIІ Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів, аспірантів та молодих вчених “Україна ХХІ століття: тенденції та перспективи розвитку” (До 25-річчя незалежності України та Європейського університету).
Запрошуємо до участі студентів, аспірантів, докторантів, молодих науковців та вчених. Початок роботи конференції о 1100 годині.

Інформаційне повідомлення

Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у роботі III Міжнародної науково-практичної студентської конференції «Перспективи розвитку професійно спрямованої іншомовної освіти в мультикультурному просторі»,яка відбудеться 12квітня 2017 року в Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Інформаційне повідомлення

Система Orphus