Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Детальніше...

Із глибоким сумом сповіщаємо, що 22 лютого 2017 року перестало битися серце видатного вченого, педагога та організатора науки, члена-кореспондента НАН України, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, почесного доктора нашого університету, Пташника Богдана Йосиповича.

Детальніше...

22 лютого 2017 року в Актовій залі відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра студентам-випускникам університету денної та заочної форм навчання. У святкових заходах взяли участь ректор університету, професор Ігор Цепенда, представники ректорату, професорсько-викладацький склад, працівники, батьки та запрошені гості. Розпочалися урочистості традиційно з виконання Державного Гімну України.

Детальніше...

Студенти першого курсу спеціальності «Журналістика» проходять практику в газетах Івано-Франківська. Протягом лютого першокурсники кафедри журналістики факультету філології проходять газетно-журнальну практику в газетах «Вперед», «Галичина», «Галицький кореспондент», «Західний кур’єр» та «Репортер». Ознайомившись з роботою редакцій газет і провівши зустрічі з редакторами та журналістами, студенти приступили до виконання редакційних завдань.

Детальніше...

Нещодавно у приміщенні обласного Івано-Франківського музично-драматичного академічного театру ім. І.Франка відбувся XXVII фестиваль естрадно-спортивного танцю "ФЕСТ-2017. У цьогорічному фестивалі прийняли участь близько 1000 учасників з усієї України, а також гості з Білорусії та Польщі. 

Детальніше...

22 лютого 2017 року в навчально-науковому юридичному інституті відбулося підписання Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області. 

Детальніше...

Днями студенти-хіміки побували на навчальній екскурсії в підрозділах КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Працівники відділу контролю підприємства розповіли другокурсникам про вимоги до якості питної води.

Система Orphus