Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

Детальніше...

28 березня 2017 року на базі факультету туризму відбувся майстер-клас для студентів 3-го курсу спеціальності готельно-ресторанної справи за участі франківського кухаря з Еквадору Дарвіна Понсе (учасник "Пекельної кухні-3"), знаного ресторатора Валентина Михайлова та професійного кондитера Олександра Шевченка. Варто зазначити, що Валентин Михайлов є випускником факультету туризму і зараз працює в найкращих ресторанах Києва.

Детальніше...

Науковці кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю факультету туризму взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації», яка пройшла днями на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, Міністерство екології та природних ресурсів України, Івано-Франківська обласна рада, Івано-Франківська обласна державна адміністрація, ІФНТУНГ.

Детальніше...

Днями в Івано-Франківському коледжі відбулася звітна наукова конференція студентів за 2016 рік. Урочисто відкрив захід директор коледжу, кандидат філософських наук, доцент, спеціаліст вищої категорії Юрій Москаленко. Далі відбулося пленарне засідання та робота секцій.

Детальніше...

Щорічно, 27 березня, в світі відзначають День театру. Міжнародний день вшанування театру як надбання культури і вшанування всіх робітників театру від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів. Ініціатива святкування Всесвітнього дня театру належала Міжнародному інституту театру (ITI) у 1961 році. До відзначення такого дня приклав зусилля Жан Кокто, театральний діяч і актор з Франції, котрий оголосив сповіщення про таку урочистість 1962 року.

Детальніше...

У рамках Угоди про наукову та культурну співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Ягеллонським університетом в Кракові (Республіка Польща) наші викладачі мають чудову можливість налагодження міжнародних наукових контактів, підвищення професійного рівня, реалізації права наукової та  соціокультурної мобільності.

Детальніше...

На базі нашого університету відбувcя II-ий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук, присвячений актуальним питанням сучасних наукових досліджень у галузі політології. Конкурс організований відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1266 від 20.10.2016 року факультетом історії, політології і міжнародних відносин. Цьогоріч у конкурсі брали участь 43 студенти з 30-ти вищих навчальних закладів України.

Система Orphus