Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

666.jpg

22 грудня 2016 року, на кафедрі міжнародних відносин факультету історії, політології і міжнародних відносин відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників дипломатичної служби. У них взяли участь завідувач кафедри міжнародних відносин, кандидат історичних наук Ігор Гурак, викладачі та студенти, представники засобів масової інформації.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Розпочалися урочистості святковим тематичним театралізованим дійством, яке підготували студенти під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента, завідувача кафедри іноземних мов і перекладу Марії Ткачівської.

 555.jpg

Усіх присутніх зі святом привітав завідувач кафедри міжнародних відносин Ігор Гурак та побажав студентам успіхів у здобутті омріяної професії, творчого натхнення та здійснення мрій.  

 

gallery2 gallery2 gallery2

У рамках програми урочистостей відбулася посвята першокурсників напряму підготовки "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" у студенти. Варто зазначити, що цьогоріч на навчання за даним напрямом вступило 50 молодих людей. Загалом в університеті навчається більше двох сотень студентів-міжнародників.  

 444.jpg

Варто зазначити, що кафедра міжнародних відносин створена у 2007 році, і є однією з найбільш професійних в Україні. У своїй діяльності вона тісно співпрацює з Міністерством закордонних справ України, Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень НАН України імені І.Ф.Кураса, Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедрою міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Варшавським університетом (Республіка Польща), Ягеллонським університетом (Республіка Польща), Університетом Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Республіка Польща) та іншими.

 

Також під час урочистих заходів з нагоди Дня працівників дипломатичної служби студенти підготували та провели новорічно-різдвяний ярмарок. 

gallery3 gallery3 gallery3

Система Orphus