Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

093.jpg

28 грудня 2016 року на території університетського студентського містечка, що по вулиці Сухомлинського,5, відбулося відкриття спортивного майданчика з тренажерами для занять на відкритому повітрі на території. В урочистостях взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку університету Ярослав Шинкарук, декан факультету фізичного виховання і спорту Ярослав Яців, координатор ГО "Поступовий гурт франківців", професор кафедри теорії та історії держави і права Сергій Адамович, голова Профкому студентів університету Віталій Комар, заступник голови Профкому студентів університету Назарій Дюк, студенти та викладачі університету, представники ГО "Поступовий гурт франківців" та засобів масової інформації. 

 091.jpg

 

Під час урочистого відкриття ректор університету Ігор Цепенда відзначив добру ініціативу студентів, які долучилися до проекту та облаштування спортивного майданчика. «На перший погляд, це невелика ініціатива, але крок за кроком ми будемо творити спортивно-відпочинкову базу для студентів. Такі проекти закликають нас дотримуватися здорового способу життя», – зазначив Ігор Євгенович. 

096.jpg

Координатор «Поступового гурту франківців» та ініціатор створення спортивного майданчика Сергій Адамович розповів, що цьогоріч у місті започаткували цільову програму «Партиципаторне бюджетування» або бюджет участі, коли частина коштів ділиться за бажанням самих мешканців. Вони своїм голосуванням визначають,  де хочуть бачити покращення інфраструктури чи реалізацію нових проектів.  Як зазначив Сергій Адамович на облаштування спортивного майданчика для студентства витратили 50 тисяч гривень. "Разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника ми вирішили встановити такий спортивний майданчик. Ми брали участь у конкурсі, де наш проект визнали найкращим. Це суттєво покращить дозвілля студентів. Сподіваюсь, наступного року ми теж реалізуємо багато корисних проектів", - підкреслив він.

092.jpg

Голова Профкому студентів університету Віталій Комар наголосив, що профком і далі буде підтримувати такі проекти, бо це, в першу чергу, розвиває студентів, згуртовує їх, стимулює до ведення активного здорового способу життя. 

 

Займатись спортом на майданчику можуть не тільки студенти університету, але й франківці, які мешкають поруч. Тренажери розраховані на тренування усіх груп м’язів, тому будуть корисними для дітей та дорослих.

095.jpg

 

 

Система Orphus