Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2016

Рейтинг Scopus 2016

Наш університет отримав високі показники в рейтингу за даними Scopus 2016.

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

01.jpg

Сьогодні,13 лютого, розпочала роботу звітна наукова конференція університету за 2016 рік. У ній взяли участь представники ректорату, викладачі, докторанти, аспіранти та студенти. Відкриваючи роботу пленарного засідання ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда у своєму вступному слові підкреслив, що Прикарпатський національний університет і надалі залишається в числі провідних вищих навчальних закладів України. Він також відзначив активну наукову діяльність університету та високо оцінив успіхи наших вчених, звернувши особливу увагу на рейтингові показники університету,зокрема, у наукометричній базі даних SCOPUS, Webometrics і ін.

 

gallery1 gallery1 gallery1

Під час роботи пленарного засідання з доповідями виступили доктор філологічних наук, доцент Ольга Деркачова (" (Не)війна як маркер “свого” і “чужого” в новітній українській поезії") та доктор юридичних наук, професор Надія Кобецька ("Екологічне право в системі “природа – людина – держава – право”). Учасники заходу обговорили доповіді.

 

У рамках програми звітної наукової конференції впродовж 13-15 лютого пройдуть пленарні засідання секцій в інститутах, на факультетах, секційні засідання за участю викладачів, докторантів, аспірантів та студентів, виставки наукових робіт. 3 березня поточного року відбудеться підсумкове засідання керівників секцій. 

gallery2 gallery2 gallery2

Система Orphus