Вступна кампанія 2017

Вступна кампанія 2017

Для вступників на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти денної форми навчання.

З Днем студента!

З Днем студента!

«Добре навчайтесь,бо Ваших знань та Вашої праці, у майбутньому, потребує наша Батьківщина!»,- звернувся Митрополит Володимир Війтишин до...

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

Наш університет - лідер рейтингу ВНЗ Івано-Франківщини

6 липня 2016 року, на сайті Освіта.UA опубліковано консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України - 2016. Консолідований...

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Через Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рейтинг Scopus 2017

Рейтинг Scopus 2017

Прикарпатський національний університет третій рік поспіль отримує високі показники в рейтингу Scopus

 Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення астрономічної обсерваторії

Відновлення колишньої астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван.

01.jpg

15 березня 2017 року в м.Варшава (Республіка Польща) відбулося засідання Українсько-польського Форуму партнерства, який відновив свою діяльність після трирічної перерви. В його роботі взяв участь і ректор університету, професор Ігор Цепенда, який увійшов до оновленого склад української частини цієї громадської платформи.

  

Відкрили роботу Форуму Міністр закордонних справ України Павло Клімкін разом зі своїм польським колегою Вітольдом Ващиковським. На думку глав зовнішньополітичних відомств України та Польщі, Форум стане ефективною площадкою для формування нових ідей і стратегій розвитку стратегічного партнерства між нашими державами. Основне завдання учасників Форуму - сприяти підтриманню позитивної динаміки і конструктиву в українсько-польському діалозі, шукати і примножувати те, що єднає, а не ділить наші народи.

02.jpg

Довідково: Українсько-польський Форум партнерства діє під патронатом міністрів закордонних справ України та Республіки Польща з 2011 року. Останнє засідання у старому складі відбулося 27 лютого 2013 року у Варшаві.

 

За домовленістю Глав МЗС України і Польщі на початку 2017 року затверджено новий склад учасників з двох сторін, до якого увійшли провідні експерти і громадські діячі України і Польщі. Українську частину Форуму – відомий журналіст Віталій Портніков. Польську частину Форуму очолює Директор Східноєвропейських студій Варшавського університету, професор Ян Маліцький.

 0.jpg

 

Система Orphus