Вимоги до оформлення рукопису

Статті, подані до збірника, повинні мати необхідні елементи:

1. Ім’я, прізвище, інформація про автора (вчене звання, науковий ступінь, назва організації, в якій працює автор).

2. ПІБ автора, інформація про автора українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті) (вчене звання, науковий ступінь, назва та адреса організації, у якій працює автор).

3. Електронна пошта автора статті.

4. Номер ORCID (http://orcid.org/) і/або номер ResearcherID (http://www.researcherid.com/).

5. Номер УДК.

6. Назва статті, вирівнювання по середині, текст напівжирним шрифтом, усі великі літери.

7. Резюме і ключові слова (курсив) мовою статті з такими обов'язковими елементами: актуальність проблеми, мета, методи та результати дослідження (від 200 до 300 слів та 5-10 ключових слів).

8. Назва статті українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті), вирівнювання по середині, текст напівжирним шрифтом, усі великі літери.

9. Авторське резюме українською чи англійською мовою (відмінною від мови статті): (актуальність, мета, методи, результати дослідження та висновки) обсягом 300 слів (не менше 1800 знаків) і ключові слова.

10. Реферат англійською мовою (якщо стаття має 10-12 сторінок, реферат – не менше 2 сторінок, якщо стаття понад 12 сторінок – 3 сторінки англомовного реферату).

11. Текст статті, де містяться такі необхідні елементи:

- ВСТУП / INTRODUCTION Постановка проблеми. Аналіз останніх досліджень і публікацій.

- МЕТА І ЗАВДАННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ / AIM AND TASKS RESEARCH Визначаються, виходячи з невирішених чи проблемних аспектів порушеної теми. Завдання мають бути спрямовані на узагальнення даних, формулювання концепції, певної моделі, методики, розробку та виділення методів, умов проведення дослідження тощо.

- МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕННЯ / RESEARCH METHODS Методи дослідження передбачають опис їх основного змісту, характеристик і показників, які вони фіксують, та одиниць вимірювання.

- РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ / RESEARCH RESULTS Виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів повинен містити стисле узагальнення отриманих автором даних із виділенням напрямів, тенденцій, підходів до розв’язання проблеми. Опис емпіричних результатів має містити конкретні дані, що підтверджують статистичну достовірність отриманих результатів, у вигляді таблиць, графіків, діаграм з подальшою інтерпретацією. Теоретичний аналіз не повинен обмежуватися посиланнями на авторів, які вивчали порушене питання. У статті бажано подавати посилання на іншомовні джерела та вказувати DOI.

- ВИСНОВКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПОДАЛЬШИХ ДОСЛІДЖЕНЬ / CONCUSSION AND PROSPECTS FOR FURTHER RESEARCH Висновки з дослідження, які стисло висвітлюють сутність отриманих результатів згідно з поставленими в роботі завданнями.

-СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ та цитування в REFERENCES повинні бути оформлені за стандартом APA (American Psychological Association Style) (http://www.tandf.co.uk/journals/authors/style/reference/tf_APA.pdf).
Посилання в тексті за зразком:  (Антоненко Б., 1997, c. 100).
Зразки: Сокіл, Б. (2007). Методи вивчення української мови як іноземної та їх характеристика. Теорія і практика викладання української мови як іноземної, 2, 14–18.
Строганова, Г. (2018). Розвивальний потенціал культурологічного аспекту в навчанні української мови як іноземної. Українська мова і література в школах України, 7/8, 28–30.7.

- REFERENCES Транслітерація списку всіх використаних джерел (References)
(http://translit.kh.ua/?passport).
Зразки:
Korzhenko, V. Ya. (2011). Innovatsiini metody vykladannia ukrainskoi movy yak inozemnoi u tekhnichnomu universyteti. Bulletin of the Vinnitsa Polytechnic Institute, 1, 152–155.
Nazarevych, L. T. (2015). Uprovadzhennia metodiv eidetyky pid chas zaniat z ukrainskoi movy yak inozemnoi. Scientific notes of Ternopil National Pedagogical University named after Volodymyr Hnatyuk. Series Pedagogy, 1, 163–168.

Переклад засобами онлайн-сервісів Інтернет не допускається.

Окремими файлами подаються:

- довідка про автора (співавторів),
- фото автора (співавторів).Редакційна колегія залишає за собою право відхиляти доповіді та статті, які не відповідають вищезгаданим вимогам і тематиці видання.

Статті надсилати на електронну пошту головного редактора наукового фахового видання з педагогічних наук «Гірська школа Українських Карпат»: ifosuhcvas@gmail.com